PITY -Tanio, Szybko, Solidnie

Biuro rachunkowe Lublin.

Przepisy nieustannie się zmieniają, co powoduje, że prowadzenie księgowości wymaga dużej wiedzy i doświadczenia z zakresu rachunkowości, podatków oraz znajomości przepisów prawa pracy i ZUS. Powierzając swoje dokumenty w moje ręce masz pewność, że taką wiedzę posiadam. Potwierdza to moje wieloletnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego w dużych firmach oraz certyfikat Ministra Finansów.

Prowadzeniem ksiąg rachunkowych zajmuję się od 2001r.Firma została stworzona dla tych Wszystkich, którzy tego potrzebują. Pomagam borykać się z problemami rachunkowo-podatkowymi dużym firmom, a także firmom jednoosobowym. Ludzie zaufali mi powierzając swoje dokumenty, a często również informacje handlowe, a ja robię wszystko, by księgowość przestała im spędzać sen z oczu. Świadczę kompleksową obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.
Każdy klient jest traktowany w sposób indywidualny w zależności od potrzeb, również stawki są negocjowane indywidualnie. W moim biurze załatwisz każdą formalność związaną z rozpoczęciem działalności, jej prowadzeniem lub likwidacją.
Zakres usług:

  •  prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość),
  • wypełnianie deklaracji podatkowych CIT, PIT, VAT,
  • rozliczanie PIT,
  •  prowadzenie ewidencji ryczałtowych,
  • obsługa kadrowo-płacowa,
  •  pełna obsługa ZUS,
  • sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych,
  • rozliczanie projektów finansowanych ze środków EFS.

Prowadzenie księgowości przedsiębiorców to nie jedyny kierunek działania. Moją wiedzę
i doświadczenie wykorzystuję w prowadzeniu szkoleń o tematyce księgowo- kadrowej(rachunkowość, księgowość, podatki). Poza tym prowadzę szkolenia z obsługi programu Symfonia- przez ponad 10 lat pracowałam na programie Symfonia Premium, dlatego mogę powiedzieć, że doskonale znam wszystkie moduły wchodzące w jego skład.

W 2014 roku uzyskałam akredytację jako trener i egzaminator VCC z tematyki Prowadzenie spraw rachunkowo-finansowych, Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych, Pracownik biurowy, co daje mi możliwość prowadzenia egzaminów i szkoleń w systemie VCC.

Przeprowadziłam również szereg szkoleń o tematyce biurowej (pracownik biurowy, pracownik kancelaryjny, etykieta biznesu)-potwierdzeniem tego są referencje, które otrzymałam od firm zlecających mi pracę.