Wychodząc naprzeciw realizacji wymogów i oczekiwań prowadzę również różnego rodzaju porady zawodowe odpowiadające różnym potrzebom: samodzielny księgowy, główny księgowy, doradca podatkowy, kursy przygotowujące do egzaminów państwowych.
Posiadam bogate doświadczenia związane z funkcjonowaniem systemu rachunkowości, rachunku kosztów, rachunkowości zarządczej , kadrach i płacach w podmiotach gospodarczych zdobyte na różnych stanowiskach księgowych, kursach, szkoleniach i projektach wdrożeniowych z wyżej wymienionych obszarów.
Moim priorytetem jest dostarczanie Państwu aktualnych, pełnych i wiarygodnych informacji w sposób prosty i przejrzysty. Porady staram się prowadzić w luźnej atmosferze, podając jak najwięcej wiedzy praktycznej, popartej wieloma przykładami, a nie tak jak to robią inni zarzucając morzem suchej treści, co skutkuje szybkim znudzeniem słuchaczy, oraz małym przyswajaniem wiedzy. Chętnie odpowiadam na pytania słuchaczy, oraz staram się rzetelnie przekazywać zdobyte wcześniej doświadczenie, mając na celu fakt, że dobrze prowadzona księgowość jest kręgosłupem każdej firmy, więc osoba zajmująca takie stanowisko powinna być odpowiednio do tego przygotowana. W stałej ofercie są porady z zakresu księgowości, finansów i podatków. Ofertę adresuję do osób i firm szukających wiedzy z dziedziny ekonomii, rachunkowości i księgowości, oraz do osób starających się o nowe kwalifikacje zawodowe, średniej i wyższej kadry menedżerskiej, pracowników działów księgowości i finansów, doradców podatkowych, personelu firm rachunkowych.
Porady mogę prowadzić w dowolnym miejscu w woj. lubelskim, jak również w innych województwach, jestem elastyczna w tym względzie, kontaktując się ze mną ustalimy szczegóły. Osoby zainteresowane zapraszam do działu Kontakt.